REZERWUJ BILET
PolskaFrançaisDeutsch EnglishItaliano
Strona głównaKontakt
mapa serwisu
 Na skróty: 
 VILLA VERDE*** Wellness & SPA
REZERWACJA
 PIRAMIDA***** Wellness & SPA
REZERWACJA
© travelinfo 2006odwiedzin:
WELLNESS & SPA

  Pakiet Silesia Wellness & SPA to propozycja wypoczynku połączonego z intensywną odnową biologiczną i regeneracją sił witalnych. Prezentowane przez nas ośrodki rekreacyjne posiadają bogatą ofertę zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych. Usytuowane są w atrakcyjnych turystycznie miejscach, niedaleko Oświęcimia, Krakowa i Częstochowy, w niewielkiej odlegości od lotniska Katowice-Pyrzowice. Dbałość o zdrowie i kondycję fizyczną to niezbędny czynnik regeneracji sił u dynamicznych, aktywnych osób, które na codzień stawiają czoła zadaniom w wielu stresujących sytuacjach. Weekend w ośrodku wellness & SPA to doskonała recepta na aktywne wykorzystanie czasu wolnego i dostarczenie sobie kolejnego ładunku pozytywnej enerii.

miasto_01d.jpgmiasto_02d.jpgmiasto_03d.jpgmiasto_04d.jpg

miasto_09d.jpgmiasto_010d.jpgmiasto_011d.jpgmiasto_012d.jpg

  Hotel VILLA VERDE RESORT & SPA - oferuje szeroką gamę usług kosmetycznych, pielęgnacyjnych i leczniczych. Przebywając tutaj można skorzystać z zabiegów modelujących twarz i ciało, masaży, kąpieli, sauny oraz groty solnej. Osobom lubiącym aktywny wypoczynek hotel daje do dyspozycji korty tenisowe, siłownię i ściankę wspinaczkową. Dodatkowo organizowane są zajęcia rekreacyjne takie jak: paintball, przejażdżki wozami terenowymi, quadami oraz loty balonami na uwięzi.

  Hotel PIRAMIDA CENTRUM REHEBILITACYJNO-TERAPEUTYCZNE, ŚWIAT ZDROWIA I URODY, CENTRUM SPA - oferuje kompleksowe usługi umożliwiające zadbanie o kondycję, zdrowie i urodę. Do dyspozycji gości sauna fińska z koloroterapią i aromaterapią, fitness-center, aerobik klasyczny i wodny. Liczny wybór zabiegów hydro/fizykoterapeutycznych jak kąpiele, bicze szkockie, laseroterapia, magnetoterapia oraz inhalacje zadowolą najbardziej wymagających klientów. Najbardziej polecamy terapeutyczny seans w Grocie Ozyrysa oraz jedyny w swoim rodzaju seans w sali terapeutycznej Piramidon - przy wierzchołku piramidy w miejscu największej kumulacji pozytywnej energii.


miasto_05d.jpgmiasto_06d.jpgmiasto_07d.jpgmiasto_08d.jpg